Naši průvodci

IVANA FABIÁNOVÁ, Bc.

Spoluzakladatelka a spolumajitelka cestovní kanceláře iGo. Říká o sobě, že se narodila pod toulavou hnězdou a že cestování je její láska na celý život.Jak život šel, stále více si uvědomovala, jak moc ji všechny cesty naplňují a inspirují, a tak když nastal pravý čas na změnu, chopila se jí a začala cestovat profesionálně. Dnes Ivana provází klienty nejen na poznávacích zájezdech v Karibiku, Střední Americe a USA, ale hlavně je specialistkou na gurmánské zájezdy. Je odbornicí na vína a vůbec celou francouzskou kuchyni. 

VLADIMÍRA SVITÁKOVÁ, Ing.

Spoluzakladatelka a spolumajitelka cestovní kanceláře iGo. Říká o sobě, že snad tomu chtěli toulavé boty poděděné po rodičích, snad droga jménem cestování … že cestuje sama s batohem na zádech i s klienty za zády už od roku 1990. S Vladimírou se můžete potkat na cestách po Evropě i Americe, ale hlavně v Jihovýchodní Asii. Jak sama říká: "Cestování je sice někdy dřina, ale stojí za to".  

DAVID HAINALL, Mgr.

Již v devatenácti letech vedl svůj první zájezd pro cestovní kancelář. Potřeba pohybu a závislost na cestování ho přivedla také ke studiu biologie a tělesné výchovy na Pedagogické fakultě. Dlouhou dobu působil jako učitel přírodopisu, tělesné výchovy, zeměpisu a občanské výchovy. Nyní ptovází klienty na zájezdech, pořádá pravidelné cestovatelské přednášky a učí na fotografických kurzech. S Davidem se můžete potkat na našich fotografických zájezdech.
 
TOPI PIGULA
 
Topi publikoval stovky článků včetně fotografií v širokém spektru periodik. V pozici (foto)reportéra magazínu Koktejl jezdil po reportážích 5,5 roku, aby vzápětí nastoupil na místo šéfredaktora magazínu Travelfocus. Na kontě má několik vlastních fotografických výstav u nás i v zahraničí. Jako externí lektor vede kursy fotografování. Potkat se s Topim můžete na našich fotografických zájezdech.
 
Naši průvodci
Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.