SEYCHELY - cesta rájem, MAHÉ, PRASLIN, LA DIGUE + fakultativně další ostrovy

NP Morne Seychelles, NP Vallé de Mai, nejkrásnější ANSE SOURCE D'ARGENT na LA DIGUE, želvy, korálové útesy, průzračný a teplý oceán

Atraktivní zájezd, během něhož se seznámíte se Seychelskými ostrovy v Indickém oceánu. Ostrovy mají právem pověst exotického ráje. Vydejte se s námi poznat nejkrásnější pláže světa omývané průzračnými vlnami, objevte palmy naklánějící se k oceánu, prozkoumejte prales s mnoha endemickými rostlinami a zvířaty, nadechněte se vůně vanilky a skořice, ochutnejte lahodnost čerstých kokosů, poznejte poklidné životní tempo místních obyvatel.

Vítejte na vaší exotické dovolené, během níž budete ubytování na třech hlavních ostrovech - MAHÉ, PRASLIN, LA DIGUE. Nebudete ztrácet čas trajektovými přesuny mezi ostrovy, a tak si budete moci ostrovy vychutnat od rána do noci. Čeká vás nádherné koupání, poznání různých pláží, procházky, degustování. VELKOU VÝHODOU zájezdu je MALÁ SKUPINA (maximálně 10 osob) a široká nabídka dalších fakultativních výletů, během nichž poznáte další ostrovy nebo jejich okolí díky možnosti šnorchlování (Curieuse, St Pierre, Grande Soeur, Petite Soeur, Coco Island ...). VÍTEJTE V RÁJI !

 

termíny
12.10.2022 - 25.10.2022 od 49 801,- Kč
03.04.2023 - 16.04.2023 od 59 701,- Kč
cena zahrnuje
 • 11x ubytování včetně snídaně (4x Mahé, 3x La Digue, 4x Praslin)
 • dopravu po ostrovech dle programu (trajekty mezi ostrovy, auta, minibusy)
 • služby průvodce po celou dobu zájezdu
 • pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
cena nezahrnuje
 • zpáteční letenku (Praha - Dubai - Mahé, Praslin - Mahé - Dubai - Praha) - předpokládaná cena 33 tis. Kč (k 07/2022), cena letenky se bude zvyšovat s blížícím se termínem zájezdu
 • cestovní pojištění (dle požadavku zajistíme nebo doporučíme)
 • vstupné, pronájem kol na ostrově La Digue
 • poplatek za autorizaci na Seychely (10 EUR) - zajistí cestovní kancelář před odletem (před odletem po vás budeme požadovat např. tyto doklady: kopii pasu, fotografii, potvrzení o cestovním pojištění vč. připojištění Covid-19). O aktuálních požadavcích pro autorizaci vás budeme informovat.
 • fakultativní výlety (budeme objednávat na místě, cena dle aktuální nabídky místních CK)
 • příplatek za jednolůžkový pokoj (15 000 Kč)
Fotogalerie zájezdu
Seych 5
Seych 6
Seych 4
Seych 1
Seych 2
Seych 8
Seych 3
Seych 11
Seych 13
Seych 12
Seych 14
Seych 7
Seych 10
Seych 15
program
1. den
Odlet z ČR na Seychely Setkání naší malé cestovatelské skupiny na letišti, odbavení a odlet v odpoledních hodinách (Dauhá / Dubaj) na Seychely.
2. den
MAHÉ – relaxace po cestě, odpoledne výlet na ANSÉ MAJOR Přílet na hlavní ostrov MAHÉ, transfer na hotel, dopoledne odpočinek, koupání. Možnost poobědvat na nedaleké místní promístní promenádě v pouličních stáncích či kreolské restauraci, kde místní nabízí grilované ryby, špízy, curry a další dobroty. Po ubytování a během odpoledne výlet na ANSÉ MAJOR, která se nachází ve stejnojmenné zátoce mezi žulovými útesy. Pláž je téměř prázdná a dostaneme se k ní pěší cestou (1,5 hod) bujnou tropickou vegetací s výhledy na moře, zpět lodí. Večeře v hotelovém resortu či v okolních restauracích kreolského stylu.
3. den
MAHÉ – poznávací cesta kolem ostrova Celodenní výlet kolem ostrova, převážně cesta podél pobřeží, ale i přejezd přes hory. Během dne se vykoupeme na vyhlášené pláži ANSÉ ROYAL, navštívíme továrnu na výrobu místního rumu TAKAMAKA BAY RUM, poobědváme v restauraci na pláži. Na odpolední koupání si vybereme další z krásných pláží ostrova.
4. den
MAHÉ – hlavní město VICTORIA, koupání Dopoledne se vydáme do hlavního města VICTORIA, které vyniká úžasnou atmosférou. Navštívíme trh SIR SELWYN CLARE, který byl otevřen již v roce 1840, prohlédneme si hlavní pamětihodosti města - zrenovovanou katedrálu CATHEDRAL OF THE IMMACULATE, hinduistický chrám ARU MIHU NAVASAKTHI VINAYAGAR, stříbrnou věž CLOCK TOWER, navštívíme botanickou zahradu, kde se nachází různé endemické rostliny, které se nachází pouze na Seychelských ostrovech. Odpoledne koupání a relaxace na hotelové pláži.
5. den
MAHÉ – Národní park Morne Seychelles Celodenní výlet do národního parku MORNE SEYCHELLES. Výstup na MONT COPOLIA (497 m, 1 cesta = 1 km, převýšení 180 m), kde najdeme exotické stromy netradičního vzhledu, ale i masožravé rostliny láčkovky (endemit ostrovů Mahé a Silhouette). Z vrcholu hory budeme mít nádherný výhled na město Victoria i národní park Morne Seychelles. Následuje průjezd parkem se zastávkou u čajové plantáže a odpolední koupání na jedné z nejhezčích pláží ostrova – PORT LAUNAY, kde bude možné i povečeřet. Příjezd do hotelu ve večerních hodinách.
6. den
LA DIGUE - trajektem na ostrov, koupání V dopoledních hodinách transfer do přístavu a plavba trajektem na ostrov LA DIGUE, který se může chlubit nejpřátelštějšími obyvateli a klidnou atmosférou pro relaxaci. Po ubytování v klidné zahradě se můžeme vydat na pláž, koupat se a relaxovat, den zakončit večeří a drinčíky v některém z pohodových místních podniků. Naši klienti o tomto ostrově prohlásili, že OBJEVILI RÁJ.
7. den
LA DIGUE - Anse Source d'Argents Po snídani se vydáme k jedné z nejfotografovanějších pláží na světě - ANSE SOURCE D'ARGENT, která je přístupná za poplatek. Čeká nás zde celodenní koupání a šnorchlování.
8. den
LA DIGUE - kolem ostrova Zapůjčení kol a celodenní prozkoumávání ostrova. Vydáme se ke krásným plážím GRAND ANSE, PETIT ANSE, ANSE COCOS, poobědváme ryby grilované na pláži, na kole prozkoumáme i sever ostrova, ochutnáme místní speciality. Máte se opravdu na co těšit!
9. den
LA DIGUE - ostrovy COCO ISLAND, GRANDE a PETITE SOEURS Individuální volno na ostrově LA DIGUE. Pro zájemce možnost fakultativního šnorchlovacího výletu k ostrovům Coco Island, Grande Soeur a Petite Soeur. Jedná se o ostrovy, které jsou součástí mořského parku a údajně nejkrásnějším místem pro potápění a šnorchlování na Seychelách. Bude nám příroda nakloněna a zažijeme koupání se želvami? Odpoledním trajektem se přesuneme na ostrov PRASLIN.
10. den
PRASLIN - Vallé de Mai (UNESCO) Návštěva národního parku VALLÉ DE MAI (UNESCO) neboli Májové údolí s množstvím živočichů a endemickou palmou COCO DE MER (mořský kokos), jejíž plody jsou velké až 50 cm. S místním průvodcem se vydáme tímto nádherným parkem. Odpoledne koupání na pláži u hotelového rezortu.
11. den
PRASLIN - Ansé Lazio, šnorchlování Dopoledne přejezd na světoznámou pláž ANSÉ LAZIO, kde strávíme celý den. Pláž je vyhlášená nejen pro svoji krásu, ale i pro krásné koupání. U pláže se nachází restaurace, kde lze poobědvat. Návrat do hotelu v pozdějších odpoledních hodinách.
12. den
PRASLIN - ostrovy CURIEUSE a ST PIERRE Celodenní volno nebo fakultativní výlet na ostrov CURIEUSE, který je chráněným přírodním územím. Díky červené půdě byl nazývaám také Červeným ostrovem. Na ostrově probíhá zajímavý projekt, jehož cílem je chov ŽELV OBROVSKÝCH. A ty bychom měli ve volné přírodě na vlastní oči vidět. Součástí výletu bude i šnorchlování u ostrova ST. PIERRE. Návrat v odpoledních hodinách, volno.
13. den
PRASLIN Dopoledne individuální volno, přesun na letiště a přelet na hlavní ostrov MAHÉ, odkud nás bude čekat přelet zpět domů.
14. den
Přílet do ČR Přílet do ČR v odpoledních hodinách.
mapy
 
doprava, ubytování, stravování, vstupné
 • DOPRAVA: Na ostrovech Mahé a Praslin se budeme pohybovat minibusy či vozy. Mezi ostrovy trajekty. Na ostrově La Digue pěšky či na kolech.
 • UBYTOVÁNÍ: Ubytování hotelového typu 3* v blízkosti pláže, dvoulůžkové pokoje vč. příslušenství (Mahé, Praslin). Na ostrově La Digue budeme ubytování 500 metrů od pláže v chatách 3* v krásné zahradě, klimatizace, vlastní koupelna.
 • STRAVOVÁNÍ: V rámci ubytování je každé ráno zajištěna snídaně. Ostatní stravování je možné v místních restauracích, hotelech nebo nakupování potravin v obchodech, případně grilování na pláži.
 • VSTUPNÉ: Předpokládané vstupné (místa dle programu, pronájem kol) - cca 120 EUR. Fakultativní výlety - cena dle aktuální nabídky místních CK.
důležité informace
 • Tento zájezd není obecně vhodný pro osoby s omezenou pohyblivostí (některých programů se nelze zúčastnit, lze však relaxovat na pláži v hotelovém rezortu).
 • První/druhý a předposlední/poslední den je určen k zajištění přesunu z ČR a do ČR. Program může být přizpůsoben aktuální situaci.
 • Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.
 • Služby cestovního ruchu se poskytují v jazyce místa pobytu země nebo v angličtině, průvodce výklad překládá.
 • Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, které se zvyšují s blížícím se termínem!
 • Přesné časy odjezdu a příjezdu budou upřesněny v elektronických informacích, o plánovaných časech se můžete informovat na zajezdy@ckigo.cz
 • Velikost skupiny 10 osob, minimální počet osob k uskutečnění zájezdu je 6 (v případě zájezdů na míru nebo VIP zájezdů je počet osob dán dle domluvy).
 • Seychely jsou otevřeny všem turistům světa. Aktuální informace https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/afrika/seychely/cestovani/visa.html
 • Pořadatelem zájezdu je Cestovní kancelář iGo s.r.o., průvodce - Ivana Fabiánová
 • Datum zveřejnění zájezdu: 26.6.2022
Nezávazně rezervovat
Předběžná cena zájezdu:

*Povinný údaj

**Bez odsouhlasení nelze formulář odeslat

so, iGO with
SEYCHELY - cesta rájem, MAHÉ, PRASLIN, LA DIGUE + fakultativně další ostrovy
Pobytově poznávací zájezd do ráje !!!
Informace o souborech cookies na tomto webu:
Webové stránky využívají jen technické, krátkodobé cookies k zajištění správné funkčnosti stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích nepodléhají souhlasu ani zamítnutí.
Beru na vědomí