Slovinsko - poznání s wellnes programem a polopenzí v ceně

Podzimní Slovinsko vás překvapí! Zima přicházející do podhůří Julských Alp, mlhy sedající na horská jezera. Ve vnitrozemí právě zrající vinná réva a na pobřeží stále ještě teplé moře, když ne venku, v přímořských lázních určitě. To vše v malé skupině, ve které toho vždy stihnete víc vidět a tím hlavně lépe zažít.

 

Pojeďte s námi do této malé evropské země, do jejích jeskyní, vinohradů, středověkých městeček. Zkuste se vykoupat v lázních, kde přečerpávají blahodárnou mořskou vodu a speciálně pro vás ji ohřívají. Zažijte s nám gurmánský zážitek, kterým bezpochyby slovinská kuchyně je. Podívejte se na město Lublaň, které tvořil jeden z nejvýznamnějších architektů 20. století, Jože Plečnik. Pojeďte se ponořit do jeskyné a spatřit největší podzemní kaňon Evropy ve Škocjanských jeskyních, který je zapsán na seznam UNESCO.

Více se o našem cestování po Slovinsku dozvíte z našeho BLOGU ZDE.

Podmínky vstupu: Slovinsko

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky: Slovinsko

 

termíny
28.10.2021 - 31.10.2021 od 12 901,- Kč Doprava: vany / Počet dní: 4
cena zahrnuje
 • dopravu vany a veškeré poplatky se silniční dopravou spojené (PHM, dálniční poplatky, parkování apod.)
 • přepravu zavazadel, velké zavazadlo do 20kg, malé zavazadlo do 7kg
 • 3x ubytování hotelového typu 3* (dvoulůžkové pokoje vč. příslušenství)
 • 3x polopenzi formou švédských stolů
 • vstupy do hotelového wellness po celou dobu pobytu
 • služby průvodce po celou dobu zájezdu - průvodce je zároveň řidičem
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK
cena nezahrnuje
 • veškerou stravu mimo uvedených 3 polopenzí
 • cestovní pojištění a případné další pojištění
 • vstupné do národních parků, památek a fakultativní výlety
Fotogalerie zájezdu
SkocjanskeJame 2013jpg
DSC00597
IMG 20130612 082928
DSC01009
DSC01005
DSC00996
DSC00929
DSC00909
220px-Skocjanske jame1
DSC00616
DSC00621
DSC00600
program
1. den
Odjezd z ČR, transfer přes Rakousko do Itálie a Slovinska Odjezd z Prahy a Hradce Králové v brzkých ranních hodinách po daných trasách dle potřeb zúčastněných. Přejezd přes Rakousko do podhůří Julských Alp. V ranních hodinách procházka kolem italských jezer Lago di Fusini. Dopolední káva v Kranjske Goře a přejezd k Bledu. Odpolední návštěva jeskyní v Postojné a Predjamského Gradu. Přejezd do Portorože na ubytování. Večeře.
2. den
Škocjanské jeskyně, koně v Lipici, opevněný kostel v Hrastovlje a večerní Piran Snídaně. Odjezd na prohlídku podzemního kaňonu ve Škocjanských jeskyních (UNESCO). Návštěva světoznámého hřebčínu v Lipici. Krátká zastávka u středověkého opevněného kostela v Hrastovlje a podvečerní procházka přímořským Piranem. Večeře.
3. den
Solné pláně v Sečovlje, kamenný Štanjel, ochutnávka vína v údolí Vipava, večerní koupání v přímořských lázních Snídaně. Ráno navštívíme Sečovlje, solné pláně, které po staletí zajišťovaly prosperitu zdejšího kraje. Tento den nás čeká pohoří Kras. Projdeme se kamenným městečkem Štanjel. Slovinsko ochutnáme i přes víno ve vyhlášeném údolí Vipava. Odpoledne se vrátíme na ubytování, abychom si užili koupání v přímořských lázních. Večeře.
4. den
Italské Miramare a slovinská Lublaň. Návrat do ČR. Snídaně. Přejezd přes italský Terst na přímořský zámek Miramare. Odpolední procházka malebnou slovinskou metropolí Lublaní, nákup posledních suvenýrů a poslední ochutnávka balkánsko-italské kuchyně. Odjezd přes Rakouskou do ČR. V noci návrat do ČR.
mapa

Předpokládaný počet najetých kilometrů: 2 100

 
mapa cesty
DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, VSTUPY
 • DOPRAVA: Doprava je zajištěna 9-místnými vany, maximální obsazenost 7+1 Trasa: ČR - Rakousko - Slovinsko a zpět
 • UBYTOVÁNÍ: 3x ubytování hotelového typu (dvoulůžkové pokoje vč. příslušenství). V ceně ubytování je i vstupné do wellness areálu. Místní WELLNESS nabízí vyžití v mořské vodě, která má teplotu 26 - 31°C v bazénech a 34 - 36°C ve vířivkách - vzduch má konstantní teplotu 32°C. To vše v krytém areálu!
 • STRAVOVÁNÍ: V ceně ubytování je polopenze formou švédských stolů (3x). Přes den vystačíme s jídlem nakoupeným v místních obchodech, stáncích s rychlým občerstvením či posezení v některé z místních restaurací. Bližší informace obdržíte během zájezdu od průvodce.
 • VSTUPNÉ: předpokládaná cena vstupů je 100€. Důchodci a studenti mají na některých místech výrazné slevy.
důležité informace
 • Zájezd je určen všem, kteří mají rádi relaxační pobyty v kombinaci s poznáváním. Na zdolání plánovaných vycházek je dostatek času. Začátkem podzimu bývá ve Slovinsku nevyzpytatelné počasí, v horách je třeba počítat s nízkými teplotami a změnami počasí. U moře pak bývá ještě krásné teplo. Jako základ oblečení doporučujeme pláštěnku i plavky.
 • V ceně ubytování je zahrnuto i vstupné do hotelového wellness. Jedná se o areál s několika bazény a vířivkami s ohřívanou mořskou vodou. Nezapomeňte proto plavky.
 • Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.
 • Přesné časy odjezdu a příjezdu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK.
 • Občané České republiky mohou v rámci EU cestovat pouze na platný občanský průkaz. Každý občan (tedy i nezletilý) je povinen mít u sebe platný cestovní doklad. Občané jiné země jsou povinni si pasové a vízové povinnosti ověřit na svém příslušném úřadě.
 • První a poslední noc zájezdu je určena k zajištění přesunu z ČR a do ČR. Program může být v tyto dny přizpůsoben aktuální situaci.
 • Pořadatelem zájezdu je Cestovní kancelář iGo s.r.o. Průvodce - Vladimíra Svitáková, technický doprovod - Ivana Fabiánová
 • Datum zveřejnění zájezdu: 1.12.2020
 • Velikost skupiny 6 - 14 osob. Minimální počet k uskutečnění zájezdu je 6 osob (v případě zájezdů na míru nebo VIP zájezdů je počet osob dán dle domluvy).
Nezávazně poptat
Předběžná cena zájezdu:

*Suspendisse eget eleifend massa. Sed euismod volutpat porta. Curabitur mattis erat at fringilla varius.

**Integer condimentum leo massa, sit amet pharetra sapien vestibulum ac.

so, iGO with
Slovinsko - poznání s wellnes programem a polopenzí v ceně
Příroda v podzimním slunci
Julské Alpy, Postojné a Škocjanské jeskyně, Lipice, Piran, Lublaň
Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.